כנס שנתי 2020

 הכנס התבטל עקב הקורונה ויחזור בשנה הבאה!

 

חברות וחברי האיגוד שלום רב,

 

לנוכח ההנחיות החדשות של משרד הבריאות אנו נאלצים לדחות את כנס האיגוד הישראלי לפסיכיאטריה ביולוגית שתוכנן להתקיים בכפר בלום בתאריכים 24-26/3/20.
בכוונתנו לקיים את הכנס בעוד כחצי שנה. אנחנו בודקים את האפשרויות ונודיע לכם על התאריכים החדשים בהקדם.


האיגוד יאפשר ביטול והחזר למי שמעוניין בכך. יחד עם זאת נאפשר גם שמירת הרישום ותשלום דמי הלינה לכנס לתאריכים החדשים. מעבר לחסכון בטרחה ובעמלות לכולם הדבר יאפשר לנו שמירה על יציבות כלכלית, לנוכח ההתחייבויות הכספיות שהאיגוד לקח על עצמו לצורך ארגון הכנס. נראה כי נוכל להשתחרר מרוב ההתחייבויות הללו לנוכח המצב, אבל הדבר עדיין לא סגור.

בשל החובה לקיים אסיפת מליאה של האיגוד אחת לשנה, נערוך לפי ייעוץ רוה"ח שלנו, אסיפה וירטואלית בה נשלח לחברי האיגוד בעלי זכות הצבעה את הדוחות הכספיים לאישור, שמות של המועמדים לחברי ועד חדשים וליו"ר נבחר ועוד נושאים להצבעה. הודעה על כך תצא בנפרד.

ברצוני להודות לכל מי שעמל על ארגון הכנס, לחברי הועד, לחברת טרגט כנסים בע"מ ובעיקר לבת-שבע חדד-מנסור ולעמית לוטן, יו"רי הועדה המדעית שעבדו ללא ליאות והכינו כנס מרשים עם תכנית מדעית ברמה הגבוהה ביותר. בימים האחרונים עסקנו רבות בניסיונות לקיים את הכנס למרות המצב, וחשבנו על פתרונות שונים. מבחינות רבות החלטת הממשלה אתמול פתרה התלבטות קשה בנושא.

אני מקווה שנפגש כולנו בכנס בעוד חצי שנה ומאחל לכולם בריאות שלמה.

 

בברכה,

 

פרופ' יואב כהן

יו"ר האיגוד

 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף: