קולות קוראים לפרסים, פוסטרים והרצאות קצרות

 

מועד אחרון להגשה   31.1.17

קול קורא לפרס האיגוד למחקר מצטיין

הפרס יכלול: א. תעודה ב. הצגה קצרה במליאה ג. מענק כספי של 2,500 ש"ח

מיועד לחוקרים בסיסיים עד שנתיים לאחר הפוסט או לרופאים עד מומחה צעיר
(כלומר עד 5 שנים אחרי סיום התמחות) כולל.

העבודה המוגשת חייבת להיות מקורית, בתהליך הגשה לפרסום, או שהתקבלה לפרסום או פורסמה אחרי 1.2016

לא תתקבלנה עבודות המתבססות על סקירת ספרות בלבד.

אין צורך לפרמט את העבודה באופן מיוחד- שלחו את PDF המאמר (אם התפרסם) ואם טרם פורסם שלחו את גוף המאמר, טבלאות וגרפים כפי שכתבתם אותו לג'ורנל.

יש לשמור את העבודה כמסמך Word או PDF ולשלוח כ- attachment אל שיפי 

על המועמד לצרף למאמר גם קורות חיים ורשימת פרסומים


קול קורא
האיגוד הישראלי לפסיכיאטריה ביולוגית (ISBP) והמכון הלאומי לפסיכוביולוגיה (NiPi)

פרס בסך 2000 ₪ לעידוד שיתוף פעולה מחקרי בין חוקרים בסיסיים לקלינאים.

האיגוד הישראלי לפסיכיאטריה ביולוגית בשיתוף המכון הלאומי לפסיכוביולוגיה (NiPi) מציעים פרס מיוחד לקבוצת מחקר המורכבת מחוקר בסיסי וקלינאי העובדים בשיתוף פעולה מלא לפתרון בעיה בנושא חקר מחלות מוח.

הפרס יוענק לקבוצת מחקר המדגישה שיתוף פעולה סינרגיסטי ואותנטי בין חוקר בסיסי לקלינאי ותרומת שני החוקרים ניכרת ודומה בחשיבותה. תוצאות המחקר שייבחר יוצגו בכנס השנתי הקרוב של האיגוד הישראלי לפסיכיאטריה ביולוגית.

רשאים להגיש מועמדות צמדים של חוקרים וקלינאים ללא מגבלת גיל.

תקציר הממצאים ומכתב מלווה המתאר תרומתם של הקלינאי והחוקר יש לשלוח אל שיפי 


קול קורא לתחרות פוסטרים

לקראת הכנס ה-21 שיתקיים ב-21-23 במרץ 2017, אנו מזמינים אתכם להגיש תקצירים לתצוגת הפוסטרים. ועדת הפוסטרים של הכנס תבחר מבין השולחים את הפוסטרים המתאימים ביותר. במסגרת זו יוענקו חמישה פרסים לפוסטרים מצטיינים. פרס ראשון 1500 ש"ח, פרס שני 1000 ש"ח, ושלושה פרסים נוספים של 500 ש"ח כל אחד. הפרסים מיועדים לקלינאים ו/או חוקרים צעירים )עד וכולל דרגת מרצה) מתוך משתתפי הכנס אשר יציגו במושב הפוסטרים בכנס השנתי הקרוב של האיגוד. הפרסים יוענקו על בסיס השילוב בין מצוינות מדעית עם הדגשת הקשר בין מידע קליני לממצאי מעבדה בחקר המחלות הפוגעות במוח. תוצאות המחקרים שייבחרו יוצגו בהצגת בזק במסגרת מושב מיוחד לעבודות נבחרות שייערך ביום האחרון של הכנס.

שליחת תקצירים דרך אתר האיגוד www.isbp.org.il


קול קורא להגשת תקצירים למושב הרצאות קצרות

לקראת הכנס ה-21 שיתקיים ב-21-23 במרץ 2017 במלון פסטורל בכפר בלום, אנו מזמינים אתכם להגיש תקצירים להרצאות קצרות ממוקדת ומעוררת ענין המתארות ממצאים אחרונים מנושאי המחקר של חברי האיגוד. מושב ההרצאות הקצרות היינו אחד החידושים בכנס הקרוב, ומטרתו לאפשר חשיפה תמציתית וממוקדת של עבודות המחקר המגוונות והאיכותיות הנערכות על ידי חברי האיגוד הצעירים. הרצאות הקצרות יוצגו בפורמט הרצאות TED למשך 8-10 דקות בלבד, ולאחריה יינתנו שתי דקות לשאלות מהקהל.

יש להגיש תקצירים לעבודות מקוריות בלבד בהן ממצאים חדשים אשר טרם פורסמו או הוצגו בכנסים אחרים. על הכותב המציג להיות חבר איגוד הרשום לכנס. על ההצגות לעקוב אחר מבנה קבוע של תקציר: Objective, Method, Results, Conclusions.  

ההרצאות תיבחרנה על ידי הוועדה המדעית.

שליחת תקצירים דרך אתר האיגוד www.isbp.org.il

 

ועדות השיפוט יורכבו מקלינאים וחוקרים העוסקים בחקר המוח בישראל.

הפרסים יוענקו בעת הכנס